İsmet İnönü Bulvarı No:89 Gazimağusa , KKTC

blog

Değerli atun.com ziyaretçileri, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi HTML5 tabanlı yaptık. Böylece hem mobilden hem de bilgisayar üzerinden çalışmalarımızı inceliyebilirsiniz. Bununla beraber artık sosyal medya üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz. İşte Sosyal Medya Sayfalarımız ; 

Facebook:

 

Twitter:

 

 

Google Plus:

 

You Tube:

 


Daha Fazlası için Tıklayınız...


blog

SAMTAY Vakfı, 2000 yılında Suna Atun başkanlığında aile fertleri ile birlikte kurulan bir sosyal sorumluluk projesidir.

Vakfı şirketimizin kurucusu olan ve gelişmesinde büyük emekleri olan, firmamıza çok önemli değerler kazandıran, annemiz Sayın Suna Atun kurmuş ve vefatına kadar başkanlığını yapmıştır. SAMTAY VAKFI ile Edebiyat ve tarih alanında önemli eserler kazandıran Sayın Suna Atun, vakıf ve grubumuz arasında organik bağ sağlayıp şirketimize kurumsal sosyal sorumluluk boyutunu kazandırmıştır. 

Vakfın ana misyonu Kıbrıs Tarihi'nin kültür, edebiyat, tarih, ekonomi ve sosyal yaşamının tarihte bilinmez kalmış tüm kesitlerini gün yüzüne çıkarmaktır. Bu alanlarda 2000-2017 yılları arasında büyük bir çoğunluğunu Sayın Suna Atun ve Ata Atun’un bizzat yaptığı araştırmalarla tam 55 yayın Kıbrıs Türk tarihine kazandırılmıştır.  


Daha Fazlası için Tıklayınız...


blog

Şirkette verimin ve performansın artırılması, sürdürülebilir büyüme ve krizlere karşı etkin korunma düzeyinin artırılması amacı ile yapılan çalışmada A&S Atun limited’in misyon, vizyon ve hedefleri belirlendi. Ayrıca Kurumsal yapıda vazgeçilmez olan çalışanların memnuniyetini ve verimliliğini artırmak amaçlı insan kaynakları politikası geliştirildi. Bu çerçevede çalışanlara yönelik kariyer planlaması yapıldı. Bunun yanında eğitimlere yönelik politika oluşturuldu, oryantasyon eğitimleri planlandı.

        


Daha Fazlası için Tıklayınız...


Adres

  • İsmet İnönü Bulvarı No:89 Gazimağusa , KKTC
  • (+90) 392 365 55 70
  • info@atun.com